Dispatch: global fees per item + fixed fee CONTACT: contact@b2bgain.com


  • Nakliye: 

Daha Fazla BilgiGenel Özellikler

Traktörün çeki okuna takılarak hareketi traktörün kuyruk milinden alarak çalışır.Kendinden yağlı olan makinamız traktör kuyruk mili ve 12 volt akü elektriği haricinde traktörden hiç bir gereksinim istemez.

 

Şeker pancarının yaprak kesimi, baş kesimi, sökme, temizleme, depolama ve boşaltma işlemlerini bir arada yapan tek sıralı söküm makinasıdır. Kranklı tip titreşimli çeneye sahip olan şeker pancarını topraktan kırmadan zarar vermeden elle sökülmüş gibi temiz bir şekilde çıkarır. Yıldız tanbur ünitesi harici makinemizin bütün üniteleri hidrolik sistemle çalışmaktadır.

 

Elektronik - Hidrolik kontrolü sayesinde pancarın söküm aralığını ve söküm yüksekliğini otomatik olarak ayarlar. Net 5 ton alabilen ve 440 cm yüksekliğe ulaşabilen deposu sayesinde yükleme ve yerleştirme işlemlerini kolay ve kısa zamanda yapabilmektedir.

 

Kombine Mega Pancar Hasat Makinası

Asansör ünitesine taş sıkışması sonucunda asansör ünitesi otomatik olarak geriye dönerek taşın atılmasını sağlar, atılmaz ise tekrar geriye dönerek atılıncaya kadar bu işlemi tekrar eder. Ayrıca bu işlemi kumanda kolu üzerindeki asansör geri tuşu ile manuel olarak da yapabilirsiniz. Bu sayede asansör ağzı daima temiz kalır.

 

KRANKLI TİP SÖKÜM ÜNİTESİ

Kranklı tip söküm mekanizması sayesinde; çamurlu arazilerde söküm bacaklarına çamur toplanmasını ve söküm ağzına çamurun toplanarak söküm mekanizmasını etkilemesini ortadan kaldırır. Ayrıca otlu olan arazide de otlar söküm mekanizmasına kranklı tip sökümden dolayı etki edemez

 

DEPO BOŞALTMA GERİ DÖNÜŞÜ

Kumanda kolu üzerindeki boşaltma çalıştır tuşuna basıldığı anda ilk önce boşaltma ünitesi geri dönerek ağızda olan pancarı geriye doğru çekmektedir; tuştan parmağınızı çektiğiniz anda ise doğru yönde dönerek boşaltma işlemini yapmaktadır. Bu işlem deponun durmaksızın boşaltmasını sağlar.