Firuze Medya İletişim Reklam Yayıncılık Organizasyon San. Tic. Ltd. Şti 2012 yılından beri sektörde uzman kadrosu ile kurumsal firmalar ağırlıkta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Firuze Medya San. Tic. Ltd. Şti, bünyesinde bulunan Metropol Türkiye, Metropol Antalya, Metropol Konya, Metropopüler, Morperi.com, B2BGain.com markaları ile hizmet verdiği kurum ve firmaların, görsel ve kurumsal kimliklerini, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular. İşlerinde kaliteyi ön planda tutar. Yıllardır sektöründe uzmanlaşmış eğitimli, deneyimli, dinamik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti bilincine odaklanmış ekibiyle müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder.

b2bgain.com ekibi- Firmalara Rehber Platform olmanın yanı sıra firma adına tanıtım ve pazar araştırması yaparak potansiyel müşterilerle iletişim kurmasına yardımcı olur.
B2BGain, bünyenizde bulunan bir Dış Ticaret departmanı gibi çalışarak firmanız adına pazar araştırması, teklif ve talep toplamaktadır.
Afrika’da yaşanan hızlı ekonomik büyümeyi desteklemek, Türkiye ve Afrika ülkeleri arasında bir köprü görevi görerek bu gelecek vaat eden stratejik pazara girmeyi, Afrika’ya yeni büyüme fırsatları sunmayı hedeflemektedir.

Alıcı firmalarımıza, B2BGain ekibi olarak çeşitli sektörlerde üretim yapan sanayi firmalarımızla, konusunda uzman Afrika Ülke Temsilcilerimiz, Güney Amerika Temsilciliğimiz ve Türkiye Temsilcilerimizle en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.
HAKKIMIZDA image