B2BGain Paketlerinin Kazandırdıkları

İnternetin yaygın olarak kullanılması tüm alanlarda olduğu gibi ticaret hayatında da tüm kuralların yeniden yazılmasına neden olmakta. Ve hız kesmeden iş hayatımıza yenilikler getirmeye devam etmekte. Global firmalar iş görüşmelerini, ürünlerini, ticaretin kendisini sanal platformlar üzerinden yürütmekte.

B2BGain ihracat platformu olarak; Üretici Firmalarımızın dünyaya daha hızlı ve çok daha az maliyetle açılmasını, daha fazla alıcı ile iletişim kurmasını amaçlarken,

Alıcı Firmalarımız için de talep ettikleri ürünler için fiyat araştırması yaparak üyemiz olan üretici firmalardan en cazip teklifi almalarını sağlamayı hedeflemekte. 

B2BGain Ekibi;  Afrika Kıtasında firmalar için talep ettikleri tüm çalışmaları yürüterek daha az maliyet, iş gücü ve zaman harcamadan hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı amaçlar.


B2BGain ihracat platformuna üye olduktan sonra aşağıdaki 5 şartı karşılayan uygun bir profil bilgisi, alım&satım talebi bırakırsanız bir çok yeni müşteriye ulaşma şansınız artacaktır;

• Düzgün bir İngilizce ile kısa ve öz firma tanıtım metni.

• Sattığınız ya da almak istediğiniz ürünün detaylı bir açıklaması.

• Ürünün resmi.

• Profilinizi güçlendirmek adına kısa bir firma tanıtım filmi.

• İletişim için aktif, kurumsal, düzenli takip edilen bir mail adresi.

• İletişim kurulacak yetkili ismi.


B2BGain Soft üyeliğin yanı sıra firmanızı tanıtmak için iki tanıtım paketi daha sunmakta.

B2BGain Soft - B2BGain Ultra - B2BGain Ultra Plus Paketlerimizin özelliklerini aşağıda  bulunan Üyelik Paketleri bölümünden inceleyebilirsiniz.