Talep Gönder: contact@b2bgain.com


  • Nakliye: 

Daha Fazla Bilgi


Avrupa standartlarında üretilen makinemiz CE – ISO – OHSAS gibi kalite belgelerine sahiptir. Halıların yıkanmasının akabinde ilk yapılması gereken işlem olan bu süreç halının makineye doğru doğru yönde verilmesi ve doğru sürede yapılmasıyla gerçekleşmektedir. Bu sayede makinenizden çıkan halılarda yaklaşık %10 gibi bir nem kalacaktır. Pano içerisinde SCHNEIDER marka otomasyon ile kontrol paneli oluşturulmuş ve işinizi kolaylaştırmak adına herhangi bir müdahale gerektirmeden ayarlanan sürede makinenizin durabilmesi için zaman rölesi yerleştirilmiştir. Ayarlanan sürede duracak olması size zamandan tasarruf ettirebilecek bu sayede yıkama makinenizden çıkan halılarla ilgilenebileceksiniz.

Dakikada ortalama 1120 devir hız ile dönen tamburun makinedeki vibrasyonu körük sistemi ile minumum seviyeye indirgenip makinenin daha doğru randımanla ve daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. hız kontrol sistemi sayesinde kalkış ve duruşlarında yavaştan hızlıya, hızlıdan yavaşa çalışması da makinenin ve aksamlarının ömrünü uzatacaktır.

Sıkma makinenizin en önemli hususlarından biri de kullanılan saç kalınlığı ve makinenin ağırlığıdır. AR-Ge ve inovasyon çalışmalarımız neticesinde elde etmiş olduğumuz bilgilere göre halısına ve boyutuna göre değişkenlik göstermesiyle birlikte şayet makinenin şasesine gerekli ağırlıkta materyalin kullanılmaması durumunda özellikle yoğun çalışmalarınızda makinenin hassasiyeti her geçen gün azalacak ve zarar görecektir.