Talep Gönder: contact@b2bgain.com


  • Nakliye:  

Daha Fazla Bilgi


Makinemiz TÜBİTAK işbirliğinde üretilen yeni jenerasyon bir üründür. Avrupa standartlarında üretilen makinemiz CE – ISO – OHSAS gibi kalite belgelerine sahiptir. Tam Otomatik Halı yıkama Makinenizi 7' ve 10.1' dokunmatik ekran vasıtasıyla her şeyi ile kontrol edebilecek ve programlayabileceksiniz.

Makineniz ile birlikte başarıyı yakalayabilmek için kontrol panelinden; su ve sabun harcamasına dilediğiniz gibi müdahale ederek tasarruf sağlayabileceksiniz. Ayrıca kontrol panelinden bant hızına müdahale ederek zamandan da tasarruf edebileceksiniz.

Yolluk ve paspaslarda fırça taşıma arabalarının gidiş geliş yönlerine müdahale edip zamandan tasarruf edebileceksiniz. Halılarınızı makinenizin ıslatma havuzundan çıkartmanızın akabinde banda yerleştirmenizle çalışma düğmesine bastığınızda tüm ünitelerin bir anda çalışmadığını ve halılarınızın ünitelere kullanıcının belirlediği ayarlara göre otomatik çalışmaya başladığını göreceksiniz. Bu sayede elektrikten, sudan ve sabundan tasarruf edebileceksiniz.

SCHNEIDER marka otomasyonlu tam otomatik halı yıkama makinenizde halılarınızın yıkanması esnasında yaklaşık 2-4 dakikalık süreçte sıradaki halınızı rahatlıkla hazırlayabilir veya öncesinde yıkanmış alt rulo fırçada taranan halınızı sıkma makinenize yerleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek fayda sağlayabileceksiniz. Mühendislerimiz tarafından AR-GE sonucu elde edilen verilerle hazırlanan makinemizin standart çalışma sistemine halı, kilim, paspas, yolluk, çeşitlerine göre müdahale edip dilediğiniz gibi yıkayabileceksiniz.