Afm Metal Mak. İnş Otom. ve Ter. Ürn. San. Tic. Ltd. Şti.

FİRMA ADI

Afm Metal Mak. İnş Otom. ve Ter. Ürn. San. Tic. Ltd. Şti.

FİRMA TİPİ

Üretici, İhracatçı

FAALİYET ALANI

Panel Çit Sistemleri

ÇALIŞAN SAYISI

15 - 30

MARKALAR

AFM Metal Tel, Spear

YETKİLİ KİŞİLER

Dış Ticaret Departmanı

WEB ADRESİ

www.afmmetal.com

MAİL

contact@b2bgain.com

FABRİKA ADRES 

Büyükkayacık Mh. 3. Osb. 20. Sk. No:18 Selçuklu / Konya / Türkiye

TELEFON

0090 552 355 73 74

ŞİRKET PROFİLİ 

Profesyonel kadromuzun 46 yıllık terbiye ve disiplini ilke edinerek geçirdiği yıllar boyunca yüzlerce ortak çalışmada sizlerden hep tam not aldık.

Yeni oluşumumuzda ki genç ve dinamik yönetici ekibi ile hizmette beklentilerin üzerini hedefliyoruz. 2015 yılı itibari ile panel çit sistemlerini de üretimimize ekleyerek bu alanda da profesyonelliğimizi taktirlerinize sunuyoruz. Yurt dışı ahlaklı ticaretini 46 yıldır üst seviyede tutan firmamız, müşteri memnuniyetini kırmızı çizgi olarak belirlemiştir.

20.000 m2 açık 5.000 m2 kapalı atölye ve 1.000 m2 idari bina ile kurulu fabrikamızda özen istikrar ve ustalıkla alanımızda ki tüm beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz.


İHRACAT YAPILAN ÜLKELER
Filistin, İran, Azerbaycan, Tacikistan, Nijerya, Senegal, Libya, Amerika Birleşik Devletleri

 

ANAHTAR KELİMELER

Altıgen tel örgü, çit direkleri, çit direkleri aksesuarları, panel çit, dekoratif panel çit, dikenli tel, galvanizli tel, kafes tel örgü, sıcak daldırma galvanizli örgü teli, tel çit, tel fens, ahşap tel sistemleri, bariyer sistemleri, çerçeveli panel çit, çift panel çit, çit direkleri, çitler, dikenli tel, dikenli teller,tel sistemleri, genişletilmiş  metaller, inşaat güvenlik bariyeri, kapı sistemleri, kaynaklı teller, merkezi tel kafes, spor alanı uygulamaları, taşınabilir çit, chainlink mesh,double fence panel,flat wrap razor wire, electrostatic powder paint,galvanized wire,galvanized profile, gabion basket,gates,high security fence,machine safety fence systems,single wire panel,spiral razor wire, sport fields,straight-line razor wire, welded wire,wrought iron, fence, wire mesh, spear, afm tel çit.

ÜRÜNLER

İLETİŞİM